Kapela Generace Rock = profesionální firemní večírek, párty, zábava, koncert

KE STAŽENÍ

PRO POŘADATELE

V případě Vašeho zájmu o vystoupení hudební skupiny Generace Rock se na nás prosím neváhejte obrátit. Připravíme vystoupení Vámi požadované délky a v souladu s Vašimi konkrétními požadavky. Rádi s Vámi nezávazně probereme všechny podmínky a jsme schopni se přizpůsobit všem formám projektů: od klasických zábav přes soukromé a firemní večírky, párty, akce a mejdany, až po všechny druhy plesů, zejména maturitní.

Společenské události, plesy

Protože jsme se setkávali se stále větší poptávkou ze strany pořadatelů plesů, připravili jsme pro Vás exkluzivní cca dvou hodinový program plesových tanců. Pro tyto účely jsme také rozšířili skupinu o dechovou sekci. Jsme schopni odehrát nejenom celý ples, ale pomoci Vám s přípravou nástupů a technickým zázemím obecně. Dokážeme zkombinovat plesový repertoár s naším rockovým zaměřením tak, že ples postupem večera vplyne do rockové show plné hitů, čímž můžeme uspokojit jak potřeby plesových tanečníků, tak např. maturantů, kteří si zpravidla zajišťují na zakončení DJe či jiné kapely. Samozřejmě jsme stejně tak schopni Vám zajistit pouze samostatné vystoupení jako druhá kapela s naším klasickým rockovým repertoárem.

Doprava

Naším výchozím bodem je město Votice u Benešova, ovšem jsme zvyklí cestovat po celé České republice i za její hranice, tedy žádná vzdálenost pro nás není dostatečně velká, abychom ji pro Vás nemohli překonat.

Ozvučení a osvětlení

V rámci našeho vystoupení zajišťujeme profesionální zvukovou a světelnou show. Protože spolupracujeme s kvalitními a uznávanými zvukaři a osvětlovači, jsme schopni se přizpůsobit jakémukoli prostoru od malých klubů po největší venkovní akce a haly.

KONTAKT

booking@generacerock.cz

Zdeněk Zázvůrek

Kapelník
tel.: +420 731 618 286